Manuaalteraapia/ Kiropraktika

Koosneb konsultatsioonist, probleemset piirkonda ettevalmistavast massaažist ja sellele järgnevast manuaalteraapia/kiropraktika protseduurist.

Manuaalteraapia/Kiropraktika protseduur 20-30 minutit, hind 70€

Koosneb konsultatsioonist, probleemset piirkonda ettevalmistavast massaažist ja sellele järgnevast manuaalteraapia/kiropraktika protseduurist – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest ehk lülisamba korrigeerimisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad. Loe lisaks mõistetest.

  • Peavalu, migreen
  • Kaelavalu
  • Seljavalu ja alaseljavalu
  • Valu ja tuimus jäsemetes
See on tõhus abi seljavalu, pea- ja kaelavalu korral. Ning aitab hea enesetunde taastada. Küsi kindlasti, kuidas saame sind aidata.

Tegeleme erinevate kehaosade massaažiga – selleks kasutatakse nii klassikalise-, kui ka erinevate teiste massaaži liikide võtteid (tuina-, punkt-, erinevad ravimassaaži tehnikad) mida protseduuri läbiviiv terapeut leiab vajalikuks kasutada patsiendil optimaalse tulemuse saavutamiseks.

Vajadusel peale probleemset piirkonda ettevalmistavat massaaži viib terapeut läbi manuaalteraapia/kiropraktika protseduuri – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad. Loe lisaks mõistetest.


Registreeri aeg

Hilinemise korral on õigus protseduuri hilinetud aja võrra lühendada või broneering tühistada.

Täpsustavatele küsimustele vastame esimesel võimalusel e-kirjas: priit@kungfu.ee või kohapeal. Konsultatsiooni telefoni ega Interneti vahendusel ei anta.

Vastuvõtule mitteilmumise korral või vähem kui 24 tundi etteteatamisel tuleb visiidi eest tasuda.
Aja tühistamise soovist palume teavitada viivitamatult.

Kiri saadetud! Võtame Sinuga peatselt ühendust.
Miski läks valesti. Proovi uuesti kiri saata või võta ühendust telefoni teel.