Füsioteraapia/ravivõimlemine

Füsioteraapiline ravivõimlemine. Nii individuaal- kui grupitreeningud

Füsioteraapiline ravivõimlemine, protseduur 45 minutit, hind 55€

Füsioteraapia, ravivõimlemine: selja/kaela valu jt liikumisaparaadi probleemide korral. Teenus sisaldab füsioterapeutilist hindamist ja vastavalt probleemidele harjutuskavade koostamine ja nõustamine. Võimalus saada ka füsioterapeudi e-konsultatsiooni.

Ravivõimlemine (sh manuaalteraapia- / kiropraktikakuuri järgne), mille eesmärgiks valu vähendamine, probleemsete piirkondade lihaskonna tugevdamine ja selle läbi liigeste (sh selgroo) stabiliseerimine või liigesliikuvuse parandamine.

Individuaalse ravivõimlemise/treeningu kestvus 45 minutit, 55 eurot kord.

Soovitatav on käia vähemalt kolmel protseduuril. Esimesel korral toimub füsioterapeutiline hindamine, mille eesmärk probleemide tuvastamine ja vastavalt sellele  raviplaani koostamine. Teiseks korraks koostatakse individuaalne harjutuskava ja õpetatakse seda õigesti sooritama ning kolmandal protseduuril, mis toimub umbes 6-7 nädala möödumisel, et hinnata ravi tulemust ja vajadusel korrigeerida raviplaani ning harjutuskava.

Ühekordsel külastusel kui soovitakse individuaalset harjutuskava siis lisandub hinnale 30 eurot (saadetakse e-mailile).
Palun küsi lisainformatsiooni täites registreerimise vormi.

Kristina Värinen – FÜSIOTERAPEUT MSC +37256503250, kristina.vyarinen@gmail.com
Pjotr Voronõi – SPORDI- JA FÜSIOTERAPEUT+372 5662 4895, info.sporditeraapia@gmail.com

  • Peavalu, migreen
  • Kaelavalu
  • Seljavalu ja alaseljavalu
  • Valu ja tuimus jäsemetes

Probleemide leevendamine ja lahendamine

Tegeleme erinevate kehaosade massaažiga – selleks kasutatakse nii klassikalise-, kui ka erinevate teiste massaaži liikide võtteid (tuina-, punkt-, erinevad ravimassaaži tehnikad) mida protseduuri läbiviiv terapeut leiab vajalikuks kasutada patsiendil optimaalse tulemuse saavutamiseks.

Vajadusel peale probleemset piirkonda ettevalmistavat massaaži viib terapeut läbi manuaalteraapia/kiropraktika protseduuri – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad.